Mittwoch, 5. Oktober 2016

Francja zabrania używania plastikowych naczyń i sztućców

Namaste Kochani, kolejna dobra wiadomosc... Juz kilka lat temu Victoria wyslala mi paczuszke z drewniamymi sztuccami, ktore otrzymala w samolocie francuskich linii lotniczych :-)  a tutaj kolejna niespodzianka ....
To efekt szerszych zmian podejmowanych przez francuski rząd, które mają przyczynić się do zmniejszenia degeneracji środowiska naturalnego i zatrzymania zmian klimatu. W marcu Francja wprowadziła prawo zakazujące sklepom wydawania plastikowych torebek jednorazowych.
Teraz przyszła kolej na kubki, widelce i łyżeczki. Prawo będzie szczególnie ostre wobec imprez plenerowych, na których przeważają artykuły wykonane ze sztucznego tworzywa. Ustawa wejdzie w życie dopiero w 2020 roku, by producenci żywności i właściciele lokali gastronomicznych mieli czas na wprowadzenie kosztownych zmian. W ciągu czterech lat restauracje zostaną zmuszone do wymiany plastikowych naczyń na te z biotworzywa, które ulegają rozkładowi i mogą być kompostowane.

Francja każdego roku zużywa 4,3 biliona plastikowych kubków. Są one szkodliwe nie tylko dla środowiska, ale i dla zdrowia. Gdy gorące napoje serwowane są w plastiku, zawarte w sztucznym tworzywie substancje wchodzą w reakcję z wysoką temperaturą, wytwarzając szkodliwe toksyny.
Zmiany zachodzą nie tylko we Francji. W Nowym Jorku zabroniono picia kawy na wynos w styropianowym kubku, zamiast tego wprowadzając materiały łatwo ulegające degradacji. Z kolei w San Francisco do 2020 roku mają zniknąć plastikowe butelki.
wiecej: http://wyborcza.pl/7,75399,20710046,francja-zabrania-uzywania-plastikowych-naczyn.html?disableRedirects=true


Z moca anielskich wibracji Twoja Maria Bucardi
dr h.c. of Angel Studies, CCU Institute (USA)
mgr historii i dziennikarstwa
Co aktualnie u mnie znajdziesz na moim blogu osobistym - http://bucardimaria.com

                                      ♥

MAGICZNA data 30 pazdziernika 2016
                                    
Spalenie zlej energii - Ogien oczyszczajacy oraz Krysztalowe oczyszczanie - usunięcie z Twojego otoczenia wszelkich negatywnych energii, tego, co Cię blokuje, co Cię ogranicza, co Cię hamuje, dekoncentruje, krępuje, paraliżuje, przeszkadza w odczuciu szczęścia, spełnienia, zadowolenia, miłości, zdrowia, bogactwa. Usuwanie złej energii, blokad, zabrudzeń, istot Mroku, oczyszczanie ciała i duszy, kryształowe oczyszczanie aury, pola energii życiowej. Usunięcie rytualne pecha, nieszczęść, niepowodzeń, chorób, bólu, cierpienia ... wiecej tutaj: https://bucardimaria.com/2016/09/27/krysztalowe-oczyszczanie-now-ksiezyca-30-pazdziernika-2016-niedziela-godz-2200/

Keine Kommentare:

Kommentar posten